Tyrinėti Nuostabiausias Vietas
Užsisakykite Kelionę Dabar!

Ieškote poilsinės kelionės garsiausiuose kurortuose, norite aplankyti didžiausius Europos ir pasaulio miestus, o galbūt leistis į kruizą? Mes turime jums ką pasiūlyti!

Mūsų kelionių pasirinkimas apima poilsines keliones į Turkijos, Egipto, Graikijos, Ispanijos, Juodkalnijos, Italijos ir kitų šalių kurortus. Plačiausia skrydžių ir apgyvendinimo variantų pasiūla.

Taip pat siūlome keliones į populiariausius Europos miestus – Paryžių, Londoną, Barseloną, Romą ar kitus. Galite aplankyti istorines vietas, mėgautis miesto atmosfera, maistu, lankytis muziejuose ar koncertuose – tai Jūsų laikas!

O gal Jūsų galvoje kelionė kruiziniu laineriu? Tobuliausias prabangaus poilsio ir pažintinės kelionės derinys. Bendradarbiaujame su visomis kruizo kompanijomis, pasiūlysime kruizą ir Viduržemio ar Karibų jūroje, ir Antarktidoje!

Kelionė pagal Jūsų poreikius

Solo kelionės

Tai puiki galimybė patirti pasaulį ir aplankyti naujas vietas būnant tik su savimi. Tai gali būti vienas geriausių sprendimų, norint atsipalaiduoti ir atgauti energiją.

Šeimai, grupei ar kolektyvui

Kelionės su šeima, draugais ar kolegomis suteikia puikią galimybę bendrauti. Kartu sukurkite nuostabius prisiminimus ir turėkite kokybišką laiką su savo šeima ar draugais, sustiprinkite bendradarbiavimą ir kolektyvinę dvasią su kolegomis.

Inividualūs turai

Turite ypatingų pageidavimų ar svajonių? Padėsime tai įgyvendinti. Pasiūlysime ypatingą kelionės maršrutą ar apgyvendinimą, kuris viršys Jūsų lūkesčius.

Susipažink su mūsų komanda

Karina Jonkaitytė

Kelionių specialistė

“Kelionė – vienintelis dalykas, kurį pirkdami, tampame turtingesni”

+37067239580

Karina@kelioniuritmu.lt

Mūsų partneriai