6 geriausi viešbučiai kurortuose Turkijoje

Kategorija: Kelionių vadovaiPeržiūrų: 416

Turkija yra žinoma kaip populiari vasaros kelionių vieta dėl jos gražių paplūdimių, turistų patogumų ir istorinių paminklų. Štai šeši geriausi viešbučiai kurortuose Turkijoje:

  1. Regnum Carya Golf & Spa Resort – tai penkių žvaigždučių viešbučio kurortas, kuris yra įsikūręs Antalijos regione ir turi plačią teritoriją su baseinais, golfo aikštelėmis ir spa centru.
  2. Rixos Premium Belek – tai prabangus penkių žvaigždučių viešbutis Beleko kurorte, kuriame yra 10 restoranų, o taip pat yra vandens parkas, spa centras ir teniso kortai.
  3. Gloria Golf Resort – tai penkių žvaigždučių viešbučio kurortas Beleko kurorte, kuriame yra trys golfo aikštelės, vandens parkas, spa centras ir aukštos klasės restoranai.
  4. Hillside Beach Club – tai prabangus viešbutis Fethiye kurorte, kuris turi tris paplūdimius, vandens sporto veiklą ir spa centras, taip pat yra gera mitybos pasirinkimas.
  5. Mandarin Oriental Bodrum – tai prabangus viešbutis Bodrume, kuris yra išdėstytas ant kalvos, turi privačią paplūdimį, restoranus, spa centrą ir daugybę pramogų.
  6. D-Hotel Maris – tai prabangus viešbutis Dalyan kurorte, kuriame yra trys paplūdimiai, restoranai, vandens sporto veikla ir spa centras.

Atkreipkite dėmesį, kad viešbučių pasirinkimas gali skirtis priklausomai nuo jūsų kelionių tikslų, laiko ir biudžeto.