5 geriausi Ispanijos kurortai

Kategorija: Kelionių vadovaiPeržiūrų: 1041

Ispanija yra puiki vieta poilsiui ir pramogoms. Jei ieškote poilsinės kelionės į Ispaniją, štai keletas geriausių salų ir regionų, kuriuos rekomenduojame aplankyti:

1. Maljorka

Maljorka yra didžiausia Balearų salyno sala Viduržemio jūroje ir populiari vieta poilsiui. Jos ilgi, smėlėti paplūdimiai ir jūros vandens spalva tiesiog užburia.

2. Costa del Sol

Costa del Sol yra Pietų Ispanijoje esantis regionas, kur saulė šviečia net 300 dienų per metus. Ši vieta yra populiari tarp golfo mėgėjų, bet be jokios abejonės čia užsiėmimą ras kiekvienas keliautojas.

3. Ibiza

Ibiza yra viena iš Balearų salų, garsėjanti savo naktiniu gyvenimu. Ši sala yra populiari tarp jaunimo ir turi daug naktinių klubų ir restoranų. Kaip ir Maljorkoje, taip ir Ibizoje galėsite pasimėgauti puikiais paplūdimiais ir labai vaizdinga gamta.

4. Tenerifė

Tenerifė yra didžiausia iš Kanarų salų. Ši vieta pasižymi puikiu klimatu, kas leidžia atostogauti čia ištisus metus. Žiemą oro temperatūra retai nusileidžia žemiau 20 laipsnių, o vasarą retai pakyla virš 30.

5. Gran Kanarija

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį Kanarų salyno sala. Kiekvienam šios salos regionui ar miesteliui būdinga savita atmosfera ir kultūrinės tradicijos, todėl Gran Kanarija dažnai pavadinama „didžiuliu teminiu parku“. Nedidelėje saloje telpа ir tropiniai miškai, ir dykumą primenančios kopos, ir pušynai, ir smėlio paplūdimiai, ir kanjonai, ir lygumos, ir kalnai. Laukia labai turiningos atostogos!

Ispanijos kurortai yra išskirtinai puiki vieta poilsiui prie jūros už gerą kainą. Maljorka, Costa del Sol, Ibiza, Tenerifė ir Gran Kanarija puikiai tiks pažinčiai su šia nuostabia šalimi!